Nakon odličnog početka i tri medalje prvog dana, juniori nastavljaju pobjednički niz. 

Drugog dana nastupilo je 13 sportaša u 6 težinskih kategorija

 

Paula Bočkaj, TK Contra, Zagreb -52kg – 5.-8.mjesto

1.kolo Sara Sekelova, Slovačka 28:1

2.kolo Jenna Ylonen, Finska 6:3

Četvrtfinale Laura Goebel, Njemačka 10:12

 

Lea Špehar Garaj, TK Pantera, Zagreb -52kg BRONČANA

1.kolo Borislava Borisova, Bugarska 16:8

2.kolo Sofiia Sikorska, Ukrajina 6:2

Četvrtfinale Martha Manousakidou, Grčka

Polufinale Anna Kazarnovskaia, Rusija 8:23

 

Rhea Dokić, TK Ion, Zagreb -52kg

1.kolo Valentna Zeneli, Švicarska 11:0

2.kolo Ozge Ozbey, Turska 12:33

 

Helena Kičema, TK Novi Zagreb, Zagreb -55kg

1.kolo Tindra Andersson, Švedska 23:3

2.kolo Sara Nuzzo, Italija 36:28

Četvrtfinale Anna Gilmanova, Rusija 8:5

Polufinale Liana Musteata, Rumunjska 

 

Ivana Arelić, TK Orion, Zagreb -55kg

1.kolo Gocha Huseynli, Azerbajdžan 21:14

2.kolo Dzhavriiat Alieva, Rusija13:19

 

Klara Kovač, TK Marjan, Split -55kg

1.kolo Nisrin Hebbar, Francuska 33:11

2.kolo Vera Protsvetaeva, Ukrajina 15:20

 

Marija Grubišić, TK Susedgrad Sokol, Zagreb -59kg – 5.-8.mjesto

1.kolo slobodna

2.kolo Julia Sereda, Poljska 18:10

Četvrtfinale Anastasia Ignatyev, Španjolska 8:26

 

Iris Dinković, TK Medvedgrad, Zagreb -59kg BRONČANA MEDALJA

1.kolo Antonia Burgi, Italija 16:9

2.kolo Radina Borisova, Bugarska 3:1 (1:1) zlatni bod

Četvrtfinale Anfisa Lazareva, Rusija 13:10 (10:10) zlatni bod

Polufinale Chloe Roberts, Velika Britanija 13:19

 

Matija Vrbetić, TK Osvit, Zagreb -59kg

1.kolo Luca Lucerna, Italija 13:22

 

Matija Črep, TK Ion, Zagreb -63kg BRONČANA MEDALJA

1.kolo David Phelan, Irska 26:20

2.kolo Antonio Falco, Italija (27:27)

Četvrtfinale Sebastian Uscimiuk, Poljska 21:1

Polufinale Maxim Emelkin, Rusija 11:27

 

 

Patrik Pavleković, TK Ion, Zagreb -63kg

1.kolo Pablo Saez, Francuska 19:13

 

Matej Nikolić, TK Metalac, Zagreb -68kg – 5.-8.mjesto

1.kolo slobodan

2.kolo Eythor Josson, Island 21:3

3.kolo Vasileios Kosmas, Grčka 24:4

Četrvrtfinale Laroslav Petrenko, Rusija 7:9

 

Josip Bilić Pavlinović, TK Marjan, Split -68kg

1.kolo slobodan

2.kolo Javad Aghayev, Azerbajdžan 5:14

 

dana nastupaju: Nika Klepac, Ela Jelić i Nika Barić -62kg, Nika Petanjek i Petra Batić -68kg i Lucija Ivančev i Darija Zeljko +68kg, Tin Malečić -73kg, Roko Karin i Paško Božić -78kg i Stjepan Petric +78kg.