Kalendar aktivnosti  2018.g.

MJESECDANAKTIVNOSTMJESTOKATEGORIJA
SIJEČANJ
6/7
13/14
20/21SUDAČKI SEMINAR
SEMINAR ZA TRENERE, VODITELJE I ISPITIVAČE + POLAGANJE ZA CRNE POJASE
27KNIN OPENKNINMK,K,J-BORBE
VELJAČA3/4
10/11TURKISH OPENISTAMBUL, TURSKA
10M2 - poziv
M2 - invitaion
M2 - juniori
VRBOVECMK,K,J,S-BORBE
17/18
24
OŽUJAK
34,VINKOVCI OPENVINKOVCIMK,K,J,S
106.ČIGRA OPENZAGREBMK,K,J,S-BOR.+TEH.
10/11
1712.FENIKS BUDO SPORT KUP - POZIV
ZAGREBMK,K,J,S-BOR.TEH.
17XII MEMORIJAL JOSIP JOVIĆIMOTSKIMK,K,J,S
24/25PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE
31
TRAVANJ1
7/8KVALIFIK. ZA OLIMP. IGRE MLADIH (6./7.);
SVJETSKO JUNIORSKO PRVENSTVO.(9./13.)
HAMMAMET, TUNIS
14PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA - Poziv
PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA - Invitation
ZAGREBMK,K,J,S-BORBE
214.LEKENIK OPENLEKENIKMK,K
229.BISTRA OPEN 2018ZAGREBMK,K,J,S-BOR.TEH.
2814.MEMORIJALNI TURNIR "BLJESAK 1995."NOVSKAMK,K,J,S,-BORBE
28/29PRESIDENT CUPATENA, GRČKA
28Bljesak 1995
NOVSKAMK/K/J
SVIBANJ5/617. GACKA OPEN 2018OTOČACMK/K/J
12SUSEDGRAD SOKOL POKALZAGREBMK/K/J/S
12/13EUROPSKO SENIORSKO PRVENSTVO KAZAN, RUSIJA
197."JAKOVLJE KUP" 7."JAKOVLJE LIMAČ KUP"ZABOKMK,K,J,S-BOR.TEH
19DALMACIJA KUPSPLITMK,K,J
199.GROBNIK KUP-2018.GROBNIKMK,K,J
266.WORLD HALLELUJAH CUP 2018, CROATIA OPEN(1968-2018)KARLOVACMK,K,J,S-BOR.TEH
LIPANJ2/3GRAND PRIX- 1RIM, ITALIJA
2OZALJ OPEN 2018.OZALJMK/K - BORBE
919.MEMORIJALNI KADETSKI TAEKWONDO TURNIR "SENJSKI VITEZOVI"SENJMK/K
9ZADAR OPENZADARMK/K/J
16JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKEOMIŠ
17KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKEOMIŠ
17AUSTRIA OPEN PARA POOMSAEBEČ,AUSTRIJA
SRPANJ1
7/8
14/15
21/22
28/29GRAND PRIX - 2MOSKVA, RUSIJA
KOLOVOZ4/5
11/12
18/19
25/26"19. KORČULA KUP" MEĐUNARODNI TAEKWONDO TURNIRKORČULAMK/K/J/S
RUJAN1/2
8/9
15/16
22/23GRAND PRIX - 3TAIPEI, KINESKI TAJPEH
22PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJESAMOBORMK,K,J,S
29MEMORIJALNI TURNIR "GORAN KLIŠKIĆ" SPLIT OPEN 2018.SPLTMK,K,J,S-BORBE
292.OMEGA KUP BJELOVARBJELOVARMK/K/J/S - BORBE
292.DUGO SELO OPENDUGO SELOMK/K/J/S - BORBE
LISTOPAD613.KONDOR OPEN 2018ZAGREBMK,K,J,S
132.OMIŠ OPENOMIŠMK/K/J-BORBE
134.ADIDAS BRINJE OPENBRINJEMK/K
13PANTERA OPEN 2018.ZAGREBMK/K/J
OLIMPIJSKE IGRE MLADIH (TKD 7/11) BUENOS AIRES, ARGENTINA
20/21GRAND PRIX - 4MANCHESTER, VELIKA BRITANIJA
20/21CROATIA OPEN POOMSE /PRV.HR.FORME
204.CASPER OPENZAGREBMK/K/J
27/28
STUDENI3/4
10/1124. CROATIA OPEN
17/18SVJETSKO PRVENSTVO U FORMAMA (15/18)TAIPEI, KINESKI TAJPEH
1720.JASTREB OPEN-KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJEZAGREBMK/K/J/S-BOR.+TEH.
247.VUKOVAR OPEN-KUP BRANITELJAVUKOVAR
25/2619. Jastreb open - poziv
19. Jastreb open - invitation

ZAGREBMK/K/J/S
PROSINAC1TAEKWONDO TURNIR SV.NIKOLADUGA RESAMK/K
816. ADIDAS MAKSIMIR KUP - POZIV
16. ADIDAS MAKSIMIR KUP - INVITATION
ZAGREBMK,K,J,S-BOR.TEH
15/16GRANDPRIX - FINALEFUJAIRAH, UAE
15/16SVJETSKI KUPFUJAIRAH, UAE
22/23
29/30
Preuzmite kalendar