Zadnjeg dana svjetskog seniorskog prvenstva u Koreji Hrvatsku su predstavljali Luka Horvat do 80 kg i Marija Štetić do 63 kg. Luka je u prvom kolu pobijedio Almabruk Majed Mabruka iz Saudijske arabije rezultatom 25:4, ali je zaustavljen u drugom kolu od uzbekistanca Rafalovicha Maksima 24:14.

Marija Štetić je u prvom kolu pobijedila nigerijku Benyessouf Tekiath 24:14. U drugom kolu Marija je bila bolja od talijanke Daniele Rotolo 10:7. U borbi za medalju Marija je izgubila od iranke Alizadeh Zenoorin Kimia 12:4.

Ovo svjetsko prvenstvo je bilo najbrojnije do sada. Nastupio je 971 sportaš i sportašica iz 183 zemlje. Akreditirano je 796 službenih osoba, a na borilištima je sudilo 100 sudaca. Pomlađena hrvatska reprezentacija vraća se sa natjecanja sa jednom brončanom medaljom Kristine Tomić iz zagrebačkog kluba “Osvit” te četri plasmana 5.-8. mjesta za Mateu Jelić iz Tk “Marjan”, Mariju Štetić iz Tk “Dubrava”, Ivu Radoš iz Tk “Metalac” i Vedrana Goleca iz Tk “Jastreb”.