Prvog dana Europskog juniorskog prvenstva na tatami je izašlo 14 sportaša u 8 težinskih kategorija:

 

Bruna Duvančić, TK Marjan, Split -42kg SREBRNA MEDALJA

1.kolo slobodna

  1. Kolo Anja Popović, Hrvatska 18:5

Četvrtfinale Darina Bagova, Rusija 3:2

Polufinale Anna Titarenko, Rusija 5:1

Finale Alina Fayzulina, Rusija 2:8

 

Anja Popović, TK Fox, Bjelovar -42kg

1.kolo slobodna

2.kolo Bruna Duvančić, Hrvatska 5:18

 

Ivona Strašćek, TK Osvit, Zagreb -42kg BRONČANA MEDALJA

1.kolo Marika Nikolaou, Cipar 27:7

2.kolo Maria Elisabetta Negro, Italija 12:1

Četvrtfinale Saida Aliyeva, Azerbajdžan 8:7

Polufinale Alina Fayzulina, Rusija 0:21

 

Ivana Duvančić, TK Marjan, Split -44kg – 5.-8.mjesto

1.kolo Amoina Cherchesova, Rusija 5:4

2.kolo Maria Ferreieo, Španjolska 11:6

Četvrtfinale Chrysoula Ioannidou, Grčka 11:13

 

Nika Kolarek, TK Pantera, Zagreb -44kg

1.kolo Viktoriia Nahurna, Ukrajina 21:16

2.kolo Sofiia Lisachenko, Rusija 10:18

 

Lena Stojković, TK Marjan, Split -46kg

1.kolo slobodna

2.kolo Anastasia Subbotina, Rusija

 

Dora Runtić, TK Energy, Split -49kg

1.kolo Andrea Bokan, Srbija 17:16

2.kolo Adriana Cerezo, Španjolska 5:26                   

 

Ines Popović, TK Fox, Bjelovar -49kg

1.kolo Eryn Van, Belgija 2:11

 

Mia Horvatić, TK Zaprešić, Zaprešić -49kg

1.kolo Ellinor Malmgren, Švedska 2:11

 

Mateo Pratljačić, TK Div Knin, Knin -45kg – 5.-8.mjesto

1.kolo Domen Molj, Slovenija 9:7 (7:7)

2.kolo Jacob Wishart, Velika Britanija 14:13

Četvrtfinale Luca Sendrei, Njemačka 12:14

 

Fran Šerer, TK Ion, Zagreb -45kg

1.kolo Giorgos Paraskeva, Cipar 6:12

 

Gabriel Jereb, TK Dubrava, Zagreb -48kg -5.-8.mjesto

1.kolo slobodan

2.kolo Semih Ozer, Turska 14:12

Četvrtfinale Server Balaban, Turska 11-29

 

Toni Dujić, TK Dubrava, Zagreb -51kg

1.kolo Joshua Long, Velika Britanija 19:17

2.kolo Louis Feiereisen, Luksemburg 10:31

 

Kevin Češljar, TK Fox, Bjelovar -55kg SREBRNA MEDALJA

1.kolo Frederik Emil Olsen, Švedska 11:6

2.kolo Nikolaos Tsatzis, Grčka 28:17

Četvrtfinale Ali Aliev, Rusija 9:8

Polufinale Tobias Hyerrel, Danska 12:9

Finale Dimitrii Shishko, Rusija 19:29

Drugog dana nastupaju Matija Vrbetić -59kg, Matija Črep i Patrik Pavleković -63kg, Matej Nikolić i Josip Bilić Pavlinović -68kg, Paula Bočkaj, Rhea Đokić i Lea Špehar Garaj -52kg, Helena Kičema, Ivana Arelić i Klara Kovač -55kg, Marija Grubišić i Iris Dinković -59kg

“.